Strona główna
geanta piele vintage

W dniu 14 marca 2021 r. w Powiatowej Hali im. Józefa Witka przy ZST w Łańcucie odbyło się uroczyste zakończenie i rozdanie nagród dla uczestników I edycji Otwartych Mistrzostw Powiatu Łańcuckiego w Piłce Nożnej Halowej oraz uroczyste podpisanie umowy o współpracy w zakresie prowadzenia klas sportowych w IV Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie pomiędzy Powiatem Łańcuckim oraz Łańcuckim Klubem Sportowym SPEC Stal Łańcut.

Pan Poseł Kazimierz Gołojuch jest absolwentem Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Łańcucie od wielu lat zabiega o środki finansowe na rozwój szkoły i sportu. To dzięki m. in. Jego staraniom powstała Hala Sportowa przy ZST w Łańcucie. Kolejna inwestycja sportowa, która za sprawą Pana Posła jest już w realizacji to kompleks boisk sportowych ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem, który końcem czerwca zostanie oddany do użytku.
Pan Poseł wyraził zadowolenie z faktu, że obiekty sportowe służą rozwijaniu aktywności sportowej młodzieży, wsparł inicjatywę utworzenia klasy sportowej o profilu piłka nożna w IV LO w Łańcucie. Wyraził również nadzieję, że po ustaniu pandemii życie powróci do normalności, a nowe obiekty sportowe pomogą zarówno młodzieży, jak i osobom dorosłym na nowo zadbać o kondycję fizyczną.
 

sejm logo s

logo pis

powiat lancut