Strona główna
geanta piele vintage
 
Drodzy Państwo!
Jest mi niezmiernie miło poinformować, że na posiedzeniu Sejmiku Województwa Podkarpackiego w dniu 15 lutego podjęto uchwałę zapewniającą całkowite finansowanie budowy bezkolizyjnego skrzyżowania drogi wojewódzkiej DW 877 na ul. Podzwierzyniec w Łańcucie z linią kolejową nr 91. Wkraczamy więc w etap budowy bezkolizyjnego skrzyżowania na Podzwierzyńcu w Łańcucie!
Tym samym nasze wieloletnie starania przyniosły oczekiwany rezultat. Podjęta uchwała pozwala na podpisanie umowy z wykonawcą, którego zadaniem jest zaprojektowanie w szczegółach i zrealizowanie robót budowlanych.
Bezkolizyjne skrzyżowanie na Podzwierzyńcu w Łańcucie rozwiąże ogromny problem z ciągle zakorkowaną drogą. Cieszę się, że udało nam się doprowadzić do realizacji postulatów Mieszkańców i Samorządowców. Dzięki budowie bezkolizyjnego skrzyżowania nastąpi znacząca poprawa jakości życia i bezpieczeństwa użytkowników drogi wojewódzkiej nr 877. Zakończenie robót budowalnych dla Etapu 1 (części kolejowej) planowane jest na 15.12.2022 r., natomiast dla Etapu 2 (części drogowej) na 31.03.2023 r.
 
Kazimierz Gołojuch
Poseł na Sejm RP

sejm logo s

logo pis

powiat lancut