Strona główna
geanta piele vintage


Blisko 7,5 mln zł z Funduszu Dróg Samorządowych otrzymał Powiat Łańcucki na rozbudowę i przebudowę drogi powiatowej nr 1542 R Albigowa - Sonina.
25 czerwca 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Łańcucie wojewoda podkarpacki Ewa Leniart i starosta łańcucki Adam Krzysztoń, przy udziale wiceministra infrastruktury Rafała Webera, podpisali odpowiednie dokumenty.
To nie jedyna dobra wiadomość! 15 mln zł trafi do Powiatu Łańcuckiego z Funduszu Inwestycji Samorządowych.
#FunduszInwestycjiSamorządowych to prawdziwa TARCZA DLA SAMORZĄDÓW warta w skali całego kraju nawet 6 miliardów złotych. Fundusz to efekt zgodnej współpracy prezydenta Andrzeja Dudy i rządu. Środki przekazane przez rząd będzie można wykorzystać na bliskie ludziom inwestycje, jak remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, a także inne działania podejmowane w naszych małych Ojczyznach. TARCZA DLA SAMORZĄDÓW to także program wsparcia dla polskich małych i średnich firm – realizatorów zadań inwestycyjnych samorządów. To kolejny zastrzyk środków, który pozwala nie tylko na utrzymanie miejsc pracy, ale także na podnoszenie zarobków pracowników.

sejm logo s

logo pis

powiat lancut