Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemSpadaj has a deprecated constructor in /home/users/posel/public_html/kazimierzgolojuch.pl/plugins/system/spadaj/spadaj.php on line 17

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/users/posel/public_html/kazimierzgolojuch.pl/plugins/system/spadaj/spadaj.php:17) in /home/users/posel/public_html/kazimierzgolojuch.pl/plugins/system/info_ciacho/info_ciacho.php on line 22
Życzenia dożynkowe dla rolników
Strona główna
geanta piele vintage
Dożynki to święto, które ma w Polsce tradycję sięgającą XVI wieku. Jest wyrazem podziękowania za zebrane plony oraz uhonorowaniem ciężkiej pracy rolnika.
 
Papież Polak, Święty Jan Paweł II mówił: „Starajmy się tak postępować i tak żyć, by nikomu w naszej Ojczyźnie nie brakło dachu nad głową i chleba na stole, by nikt nie czuł się samotny, pozostawiony bez opieki.” Mamy chleb dzięki polskiej wsi i rolnikom, dla których codzienny trud to wyraz poszanowania tradycji, umiłowania rodzimej ziemi, poczucia patriotyzmu i odpowiedzialności za byt wszystkich obywateli kraju.
Dziękuję Rolnikom za ich ciężką, pełną poświęcenia pracę. Składam Wam, Drodzy Rolnicy, wyrazy najwyższego uznania za trud, wiedzę, aktywność społeczną i solidarność z potrzebującymi. To dzięki Wam możemy cieszyć się na co dzień darami rodzimej ziemi.
Życzę Rolnikom, pracownikom sektora rolniczego, działaczom społecznym,  Kołom Gospodyń Wiejskich i stowarzyszeniom oraz animatorom kultury zadowolenia z pracy, satysfakcji ekonomicznej, a także uznania i wdzięczności od innych ludzi. 
Niech Bóg błogosławi Wam zdrowiem, szczęściem rodzinnym, dobrymi urodzajami i duchową radością.
 
Szczęść Boże.